En Yakın Burada

En yakın ürünler burada..


Adana Et Kıyma Makinesi

Size en yakın ürün ve hizmetleri buluyoruz.

ihtiyaç duydugunuz size en yakın ürün ve hizmetleri listeliyoruz.

Adana Et Kıyma Makinesi


Adana’da et kıyma makinası / makinaları satan anlaşmalı 2 firma veritabanımızda kayıtlı. Hemen fiyat teklifi sunmaları için aşağıdaki basit forma ihtiyacınızı ve telefonunuzu mail adresinizi yazın en hızlı şekilde et kıyma makinesi modelleri ve fiyatlarını ister telefonla ister mail yoluyla 15 20 dakika içinde tarafınıza iletilsin.

Kayıtlı firmaların 10 dan faz et kıyma makinesi çeşidi bulunuyor. Ev tipi kullanım amaçlı olanlardan endüstriyel mutfaklarda restoranlarda kasaplarda kullanıma kadar çeşitleri sunuluyor.

Size en yakın hizmet ve ürün servisi yapan 2 firmamız Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Sarıçam ilçelerine kendi servisleri bulunmakta aynı gün veya bir kaç gün içinde adrese teslim imkanı sağlıyor yada mağazadan müşterilerine direkt hizmet verebilmekteler. Adana’nın tüm ilçelerine servis imkanı da sunan firmalar aynı zamanda Osmaniye – Mersin – Hatay  ve diğer illere de hizmet vermektedir.

Ödeme Şekli: Kayıtlı firmalar vade farksız 6 taksit imkanı sunuyor. Et kıyma makinesi haricinde endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızın tamamını ister aynı firmadan isterseniz teklife göre diğer firmalardan karşılayabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir